Advent a dílničky v ŠD

před 9 roky, 17.12.2015

Na nástěnce nám vláček odvezl podzim a lokomotiva  přivezla  zimu a Vánoce.

Adventní dobu jsme ve školní družině přivítali již na konci listopadu. Děti z počítačového kroužku vytvořily dokument, ve kterém si ostatní mohli najít vše, co by je o adventu mohlo zajímat.

V kroužku hravého tvoření jsme si  nejen povídali, ale i tvořili. Stromeček, andělíčky, přáníčka a s ostatními dětmi jsme vystřihovali vločky a různé vánoční motivy, kterými jsme vyzdobily prostory družiny

Starší děti pomáhaly s přípravou na adventní dílničky, kterých se zúčastnily téměř všechny družinové děti. Velké poděkování patří za pomoc paní asistentce Martě Vlachynské a Renatě a Sandře Tibenským, které pozorně a pečlivě pomáhaly mladším kamarádům při práci.

A pokud někdo z dětí nestihl vytvořit si všechno,  co si přál, má na to do úterý ještě čas.

Plánované akce a aktivity

Žádné aktuality k zobrazení