Cirkusový karneval

před 8 roky, 24.2.2016
Už před jarními prázdninami se děti začínaly chystat na karneval na téma CIRKUS. Povídali jsme si o něm, o artistech, krotitelích a cvičitelích zvířat i o zvířatech, která v cirkusech vystupují. Informace jsme si vyhledávali i na internetu a snažili jsme se vytvořit malá cirkusová vystoupení. Děti z kroužku hravého tvoření vyzdobily klubovnu a 18.2. přišel den D. Iluzionista kouzlil, šašci nás svými kousky opravdu pobavili a rozesmáli, provazochodkyně měla vystoupení nad kterým se nám tajil dech ( i když provaz ležel na zemi, představovali jsme si, že je ve výšce aspoň dvou metrů). Drezůra zvířat měla opravdu vysokou úroveň a bylo vidět, že krotitelé mají svá zvířata rádi a někdy si i role prohodí. Masky byly opravdu krásné a proto byly  všechny odměněny. Následovaly hry a soutěže, ve kterých si zahrály masky i diváci a všem byla odměnou dobrá nálada. Paní vychovatelky obdržey nejhezčí odměnu v podobě výkřiku - To bylo boží... kdy budeme mít další karneval?!............