Den dětí – florbalový turnaj žáků 2. stupně

před 5 roky, 13.6.2019

V pátek 31. května se dva florbalové týmy naší školy utkaly v přátelském turnaji malých škol s družstvy Ostrožské Lhoty a Dolního Němčí.
Tým A byl složen převážně ze žáků 8. třídy: Dobrovolský A. (brankař), Joura Š., Kohutič M., Krpal R., Nemrava O. a Lorenc J. ze 7. třídy.
Tým B tvořili žáci 7. třídy: Janča O., Kočenda R., Merta M., Nguyen D. a tři žáci 8. třídy: Dobrovolský A. (brankař), Nosek P. a Štefaník M.
Ve vyrovnaných zápasech vítězilo často štěstí nad florbalovým dovednostmi hráčů, taktikou a systémem hry.
Vítězný pohár si nakonec z turnaje odvezl tým Ostrožské Lhoty A, který si v tabulce vedl stejně jako tým Červené cesty A a rozhodl až vzájemný zápas obou týmů. Lidově řečeno: „Bylo to o fous.“ Získali jsme tedy krásné druhé místo, ale více než o pohár či umístění, nám šlo o to „si zahrát“ a to jsme si opravdu užili!

Celkové skóre týmu A: 5x vítězství, 1x prohra
Celkové skóre týmu B: 1x výhra, 3x remíza a 2x prohra

Na závěr díky všem…hráčům, organizátorům a městu za pěkné sportovní dopoledne a spoustu florbalových zážitků!