Halloweenská disco párty

před 5 roky, 25.10.2019

V pátek 25. října jsme si ve školní družině užili zábavné Halloweenské odpoledne plné tance a her. Naši Halloweenskou disco párty navštívilo spoustu čarodějnic, duchů, kostlivců a jiných strašidelných bytostí a zpestřili jsme si tak začátek podzimních prázdnin, které na děti čekaly následující týden.

Strašidla tančila na známé písničky z pohádek a filmů a tak jsme si zvolili nejlepší tanečníky a masky naší párty. Také jsme soutěžili v “hodu míčkem skrz družinového ducha“ a obzvlášť náročná byla soutěž nazvaná “rychlík na sladkost“. Úkolem dětí v této hře bylo bonbon přivázaný na šňůrce vytáhnout do úst pouze pusou (jazykem), bez pomoci rukou.

Drobné odměny a sladkosti čekaly na všechny Halloweenské masky, protože všem to moc slušelo.

Plánované akce a aktivity

Žádné aktuality k zobrazení