Je nás o dvacet více!

před 7 roky, 13.9.2017

S blížícím se novým školním rokem nám přibyly příjemné starosti - oproti loňskému září máme o 15 žáků víc a k tomuto počtu i další pedagogy.

Kromě prvňáčků, jejichž první školní den představujeme ve fotogalerii, přicházejí také dvě nové paní učitelky a tři asistentky pedagoga.

Páťáků už máme tolik, že jsme se po několika letech opět dočkali paralelních tříd. A s jednou z nich se seznamuje paní učitelka Mgr. Mária Uherková.

Protože je nás víc i na druhém stupni, i tu vítáme posilu: paní učitelka PhDr. Jana Jurásková bude učit převážně anglický jazyk a humanitní předměty.

Aby se nám všem dařilo naplno využít vše, co v nás dříme, k tomu napomáhají i asistentky pedagoga. Letos jich máme už pět, novými tvářemi jsou Bc. Kristýna Koňariková, Mgr. Marie Krauseová a Vladimíra Vandírková.