Karneval ve školní družině

před 7 roky, 15.2.2018

Letos měl náš karneval cestovatelské téma: "Koho jsme potkali na cestách světem." Po celý školní rok se soustředíme na získávání vědomostí o celé naší Zemi. Seznamujeme se s jednotlivými kontinenty a jejich obyvateli, faunou, flórou a dalšími zajímavostmi. Proto každá maska při představování uvedla, odkud přichází. A byly to i postavy z bájí a pověstí z různých mytologií. Nejvíce hlasů daly děti mytickému hrdinovi-Thorovi, ze severských bájí, v podání Filipa Veselky a indiánce Alex Galářové. Na náš karneval přijala  pozvání i gejša z Japonska, tanečnice z Hawaie, gepardi z Afriky a kovboj z divokého amerického západu.

Všechny masky byly po zásluze odměněny a naší největší radostí byl úsměv na tváří dětí. Nedílnou součástí karnevalu byl tanec a zábava, které se zúčastnily všechny děti.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky z fotokoutku.

Všem maskám za účast děkuje

lední mědvěd a myslivec

Plánované akce a aktivity