Divadlo Kráska a zvíře

před 5 roky, 17.12.2019

Žáci 8. třídy si připravili do hodiny literatury divadelní hru Kráska a zvíře od Františka Hrubína. Rozděleli se do skupin, aby ztvárnili nějakou postavu z představení. Dalo by se říct, že soupeřily Popovice a Kunovice. Všichni zahráli svoje postavy podle vlastních představ. Žáci z Popovic měli nejlepší herecké výkony. Děti si přinesly  kostýmy, kulisy a předvedly opravdové divadlo. Někteří to  měli opravdu pěkné a jiní si nepřinesli ani kulisy, ani kostýmy, takže si je na poslední chvíli půjčili od spolužáků. První vystoupili chlapci, potom dívky a nakonec žactvo z Popovic . Kloučci se moc nepřevedli, protože to moc necvičili, holky to měly skvěle nacvičené, ale Popovjani  by mohli s tou hrou jít i do Slováckého divadla. Měli úchvatné kostýmy, kulisy  a předvedli úžasný herecký výkon.

Karolína Slunéčkooá  a PetraFoltýnková