Martin Štefaník zlatý, David Kosek má bronz!

před 7 roky, 12.10.2017

Soutěžní podzim 2017 mladých střelců SBTS Kunovice

Kunovičtí střelci se zúčastnili 22. až 24. září 2017 v německém Vellmaru 41. ročníku Mezinárodního střeleckého týdne a v sobotu 30. září 2017 se pět družstev kunovických mladých střelců zúčastnilo mezinárodního mistrovství ČR Svazu branně technických sportů v branném víceboji mládeže v Prudké u Doubravníku a ukončilo tak tříkolový seriál mistrovských soutěží SBTS ČR. Dvě družstva byla nominována do kategorie mladších žáků do 12 let.Družstvo ve složení  Petr Pelikán, Karolína Burešová a Martin Štefaník výkonem 529 bodů obhájilo loňský mistrovský titul. V kategorii starších žáků zvítězilo družstvo Moravské Třebové s 520 body.Stříbrné medaile  si vybojovalo naše družstvo Pečenka Josef,Beata Mičolová,Martin Kříž ziskem 501 bodů a na třetím místě se umístilo rovněž naše družstvo Tomešek David, Jurkasová Helena a Kosek David se 492 body.

Kunovičtí mladí střelci tak úspěšně ukončili soutěžní rok 2017 celkovým ziskem 34 medailí na vrcholových soutěžích. Výbor SBTS Kunovice p.s. děkuje všem našim mladým členům za velmi dobrou reprezentaci našeho klubu i našeho města. Děkujeme MěÚ Kunovice, Aircraftu Kunovice a.s. a ZŠ Na Červené cestě v Kunovicích za celoroční podporu našeho klubu a našich mladých střelců.

J. Jurásek