NAPSALI NÁM - pochvala pro náš aerobik

před 8 roky, 2.6.2016

Na ředitelství školy přišel opravdu potěšující email z druhého konce naší republiky, který si dovolujeme zveřejnit. Je to velká pochvala a poklona všem těm, kteří se ve škole aerobiku věnují, ať už jako vedoucí, nebo jako cvičenky-závodnice.

" Dobrý den, v neděli jsem také navštívila Mia festival  v Lucerně, kde jsem viděla vystoupení Vaší školy -Tož vítajte. Chtěla bych složit poklonu choreografům a celému týmu, protože nic lepšího jsem neviděla. Byla bych moc ráda, kdyby jste mohli umístit video třeba na youtube, ráda bych se podívala znovu. Moje dcera cvičí aerobik a já dříve tancovala v souboru. Je to nádherné spojení folklóru a cvičení. Ještě jednou děkuji za nevšední zážitek. (HŘ - Chodsko) "

Ještě pro informaci dodávám, že mnoho informací o našem aerobiku najdete nejen na našich stránkách, ale také na FB (Aerobik Kunovice při ZŠ Červená cesta), kde jsou zveřejněny úspěchy, fotografie a bude zveřejněn i odkaz na video.

LM