Naše žákyně jsou mistryněmi světa!!!

před 9 roky, 6.11.2015

Zpráva z tisku - zdroj :

Unikátní akce odstartovala v úterý v libereckém Centru Babylon. Od 4. do 8. listopadu se zde představí více než 2 500 tanečníků z 20 zemí světa při Mistrovství světa všech tanečních stylů a žánrů. Největší konkurence bude v latinsko-amerických, standardních a karibských tancích.

Tančit se bude od středy každý den od 9.00 hodin ve dvou sálech a zakončen bude vždy slavnostním vyhlášením vítězů v pozdních večerních hodinách.

„V následujících dnech se postupně představí více než  2 500 tanečníků ze 109 tanečních škol a klubů z dvaceti zemí světa. O cenné kovy bude bojovat 1209 sólových tanečníků, 138 malých týmů, 104 velkých týmů a 50 showcases. Chybět nebudou dua, bude jich 788, ani tria, kterých bude 30,“ řekla organizátorka akce Ilona Šulcová.

I naše žákyně Ema Kolísková a Emma Šuranská se svým tanečním souborem orientálních tanců Kalila z Kunovic se této soutěže zúčastnily. Reprezentovaly Českou republiku coby mistryně republiky ve své kategorii a ve velké konkurenci zvítězily, obsadily 1. místo a tím se staly mistryněmi světa.

Blahopřejeme a přejeme další úspěchy!!!