Novoveský volejbalový turnaj

před 7 roky, 8.2.2017

Volejbalový turnaj v Ostrožské Nové Vsi

Ani závěje sněhu nás neodradily od účasti na dalším ročníku volejbalového turnaje, tentokrát v Ostrožské Nové Vsi. Na hřiště jsme nastoupili jako první, ještě rozespalí, řádně nerozehraní a zkušenostmi neostřílení, a tak to bylo při hře znát. Při dalších utkáních postupně rostlo naše sebevědomí, odvaha a hlavně volejbalová zručnost. Odehráli jsme celkem šest setů a za poslední bychom se nemuseli vůbec stydět. Proti týmu O. N. V. skupina A jsme uhráli krásných 19 bodů, a přesto že jsme prohráli, převládala radost z dobré hry.

Celkově jsme obsadili 4. místo, ale naším vítězstvím bylo uvědomění si, že jen pravidelným tréninkem a aktivní hrou se můžeme dopracovat k lepším výsledkům.

Dnes nás reprezentovali: Miroslava Kmínková (9. tř.), Martin Zpěvák (9. tř.), Josef Pečenka (9. tř.), Ondřej Pehal  (8. tř.), Barbora Bachanová (7. tř.), Lucie Fleková (7. tř.), Karin Talašová (7. tř.) a Alžběta Bělohradová (5. tř.) – jako benjamínek naší skupiny se mezi staršími vůbec neztratila, ba naopak svou hrou dokázala, že volejbal není jen záležitostí vyšších ročníků, ale patří všem bez ohledu na věk, tedy i na 1. stupeň ZŠ.

Na další turnaj se můžeme těšit v březnu v Uherském Ostrohu!