Nový školní rok odstartoval!

před 8 roky, 3.9.2016

Začátek nového školního roku přinesl na Slovácko slunečné a teplé počasí, a tak jsme se na sebe už před osmou hodinou ranní 1. září všichni usmívali. Pan ředitel Ladislav Michek, stejně jako paní starostka Ivana Majíčková a členka školské rady Helena Vajdíková poté před budovou školy shromážděné žáky, pedagogické pracovníky i rodiče přivítali a pozdravili. Jejich slova měla jednu společnou myšlenku: mějme se rádi. Pan ředitel jen podotkl, že by to neměli brát noví deváťáci příliš doslova. Dodejme, že by měli myslet i na neúprosně se blížící přijímačky na střední školy.

Pan ředitel Michek také seznámil přítomné s třídními učiteli, mezi nimiž se objevila jedna nová tvář: Ivo Vojtík kromě výuky matematiky a fyziky bude mít na starosti šesťáky, kteří se při příchodu na druhý stupeň rozšířili na počet  třiadvaceti žáků, přičemž děvčat je stále jen pět.

Nové přírůstky jsou však i v dalších třídách a děti navštěvující první stupeň se mohou těšit na zbrusu novou družinu!