OSTRAVSKÁ LIGA - aerobik

před 8 roky, 23.6.2016

Jedná se o soutěž jednotlivců v aerobiku, která probíhá každý měsíc. I naše cvičenky jezdí za závody do Ostravy, kde reprezentují nejen Aerobik Kunovice při ZŠ Červená cesta, ale taky samy sebe. Při zápisu získají startovní číslo a cvičí, jak nejlépe umí podle lektora. Poté odborná porota vyhlásí 6 nejlepších závodníků.

V nejmladší kategorii do 7 let soutěžila Laura Malušková (6), která si z Ostravy přivezla bronzovou medaili. Další zástupkyní byla Adéla Janečková (7), která se zúčastnila více kol, a tak si do své sbírky „vycvičila“ krásné stříbrné, bronzové a bramborové místo.

Ve starší kategorii 8-10 let jsme měli zástupkyni Veroniku Janečkovou (10), která cvičí pro radost a neúspěchy ji v žádném případě neodradí.

V kategorii 11-13 let závodila Johana Suchánková (11), které se podařilo na krku mít zlatou, dvakrát stříbrnou medaili a v jednom kole skončila na 5. místě.

V nejstarší kategorii 14 a více let své schopnosti a vytrvalost porovnávala i naše trenérka Sabina Morávková, která dokázala, že je trenérka na správném místě a vybojovala si zlaté místo.

Děvčatům děkujeme za skvělou reprezentaci a přejeme spoustu dalších úspěchů.


AH