Poznej pohádku podle obrázku

před 5 roky, 10.2.2020

V naší družince jsme soutěžili v zábavném kvízu “Poznej pohádku podle obrázku“. Už podle názvu bylo jasné, že se bude jednat o soutěž, která je dětem blízká, protože děti se rády na pohádky dívají.

Úkol ale nebyl zrovna jednoduchý a spoustě dětem zavařil mozkové závity :-). Pohádky byly hrané, spíše klasické, starší, i novější. Děti byly rozděleny do dvou kategorií, mladší děti z 1. a 2. třídy a starší pohádkáři ze 3. a 4. třídy.

Umístění bylo následující…

Mladší kategorie                                                           Starší kategorie

1.místo                Dorota Hlaváčková                         1.místo                Nela Bartozelová

2.místo                 Julie Varmužová                             2.místo                Kristýna Miklendová

3.místo                Tereza Sklenářová                          3.místo                Silvie Sklenářová

Zvláštní cenu nejlepší prvňáček za pěkný výkon obdržel  Jiří Fojta a další zvláštní ocenění za nejlepšího znalce pohádek získala Nela Bartozelová.

Všichni zúčastnění pohádkáři dostali sladkou odměnu a pro výherce byly nachystány krásné ceny. Vítězům gratulujeme a těšíme se na další soutěže.

A co vy? Poznali byste pohádku podle obrázku???

Plánované akce a aktivity

Žádné aktuality k zobrazení