Skvělá Lucka Fleková

před 7 roky, 5.10.2017

Ve středu 27. září se druhostupňoví atleti zúčastnili v Uherském Hradišti XVI. ročníku atletického čtyřboje žactva „O pohár starosty města Uherské Hradiště“.

Závodů se zúčastnilo 15 škol. Všichni závodníci běželi 60 m a skákali do dálky. Mladší žactvo ještě házelo kriketovým míčkem a běželo 600m, starší vrhali koulí a běželi 800m.

Z našich závodníků si nejlépe vedla Lucie Fleková, která ve skoku do dálky obsadila 3. místo výkonem 472 cm a ve vrhu koulí zvítězila, když koule dolétla na značku 9,49 metru. Ve své kategorii starších žaček obsadila skvělé 3. místo ze 45 soutěžících.

Tereza Filípková obsadila 3. místo v hodu kriketovým míčkem výkonem 40,09 m a v běhu na 600 metrů skončila časem 1:57,22 také na 2. místě, celkově dokončila čtyřboj na krásném 6. místě.

Za zmínku stojí také výkon Ondřeje Nemravy v hodu kriketovým míčkem, který hodem 56,96 metrů ovládl tuto disciplínu. Celkově obsadil pěkné 12. místo.

Naši školu dále reprezentovali Andrea Janovská, Julie Drobiszová, Patricie Gärtnerová, Kateřina Chýlová, Martin Kohutič, Roman Krpal, David Kosek, Ondřej Pehal a Pavel Žufánek.

Všem děkuji za reprezentaci školy a dosažené výkony.