Sportování v dubnu

před 3 roky, 15.5.2019


Začátkem dubna se uskutečnil školní šplhoun, kterého se zúčastnilo 55 žáků ze všech ročníků. V kategorii 1. – 3. třída zvítězila časem 12,72 sekund Kristýna Miklendová a mezi chlapci byl nejrychlejší Jakub Hanák, který vyšplhal za 6,13sekund. V kategorii 4. – 6. třída se na 1. místě umístila Elena Hanusová časem 5,65 sekund a Fabián Banda časem 4,58 sekund. V nejstarší kategorii vyšplhala nejrychleji Anita Škrášková nejrychlejším časem mezi děvčaty 4,65 sekund. Absolutním vítězem se stal Filip Škrášek s časem 2,92 sekund.12. dubna odjelo 15dětí z prvního stupně do Ostrožské Nové Vsi na tradičního Novoveského šplhouna. Nejlépe si vedl Daniel Malina, který skončil v absolutním pořadí na krásném druhém místě. Ve svých kategoriích se na 2. místě umístil Jakub Hanák, Viktor Varmuža a Daniel Malina. Na 3. místě se ve svých kategoriích umístila Natálie Šišáková a Tereza Vidrmanová.


Ve čtvrtek 25. dubna se 16 dětí z prvního stupně zúčastnilo v Uh. Hradišti okresního kola Štafetového poháru v běhu na 8 x 100 metrů a 8 x 200 metrů. Mezi jednotlivými štafetami byly vložené soutěže ve skoku do dálky a hodu plným míčem.

Soutěže se zúčastnilo 15 škol, naše škola obsadila 9. místo. Nejlépe si vedla starší štafeta na 8 x 100 metrů, která skončila pátá. Potěšil nás Libor Malina, který výkonem 420 cm zvítězil ve skoku do dálky.A v pátek 26. 4. nás čekal každoroční Pohár osvobození. Tentokrát soutěže připravila naše škola. Soutěžili jsme ve střelbě, hodu na cíl a štafetovém běhu. Soutěží se zúčastnili téměř všichni žáci obou škol. Potom se za přítomnosti většiny soutěžících odehrála dvě fotbalová utkání. První utkání – výběr prvního stupně vyhrála ZŠ Červená cesta 4:1, druhé utkání – výběr druhého stupně vyhrála ZŠ U Pálenice poměrem 2:1.

Na závěr dopoledního klání vyhodnotil Ing. Pavel Hašek s paní místostarostou Mgr. Martinou Kozelkovou jednotlivé soutěže, potom převzal pan ředitel vítězné školy putovní pohár. A kdo to letos byl? Radovali se žáci ZŠ Červená cesta. Poděkování patří všem soutěžícím, městu Kunovice za sladké odměny a také panu Petru Drobiszovi za perfektní odpískání obou fotbalových utkání. Děkujeme.

foto na 

http://www.zskunovice.cz/vyhrali-jsme-pohar-osvobozeni


ŠS


Plánované akce a aktivity

Žádné aktuality k zobrazení