Úspěch v dějepisné olympiádě

před 1 měsícem, 25.1.2020

V okresním kole dějepisné olympiády se dobře umístili žáci naší školy Mikuláš Malina  a Martin  Štefaník z 9. třídy

- viz výsledková listina okresního kola.

Do krajského kola postupuje Mikuláš Malina.

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.


 PhDr. Jana Jurásková


Výsledková listina Okresního kola Dějepisné olympiády 2020 UHERSKÉ HRADIŠTĚ


Pořadí

Jméno, příjmení

Škola

Body

01.

Jakub Chudomel

ZŠ Větrná Uherské Hradiště

75,6

02.

František Procházka

Gymnázium Uherské Hradiště

75,4

03.

Šimon Fusek

ZŠ Bílovice

73

04.

Tereza Musilová

Gymnázium Uherské Hradiště

72

05.

Natálie Semelová

Gymnázium Uherský Brod

71,7

06.

Erik Balada

Gymnázium Uherský Brod

71,4

07.

Mikuláš Malina

ZŠ Červená cesta Kunovice

70,6

08.

Radim Kopunec

Gymnázium Uherský Brod

70,5

09.

Pavel Bilík

ZŠ Bílovice

70,4

10.

Filip Janík

Katolická ZŠ Uherský Brod

68

11.

Nella Andrýsková

Gymnázium Uherské Hradiště

65

12.

Jakub Malina

ZŠ Větrná Uherské Hradiště

64,6

13.

Kryštof Šumšal

ZŠ Dolní Němčí

64,4

14.

Kristýna Jenerálová

ZŠ Prakšice

64,2

15.

Martin Šálek

ZŠ Ostrožská Nová Ves

63,5

16.

Martina Kašná

ZŠ Babice

63,3

17.

Tomáš Marek

ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod

62

18.

Markéta Beníčková

ZŠ Dolní Němčí

60

19.

Ingrid Volfová

ZŠ Babice

59,6

20.

Zuzana Petrášová

ZŠ Nivnice

59,4

21.

Jiří Richtr

ZŠ U Pálenice

59,2

22.

Josef Nevařil

ZŠ Bánov

57

23.

Kateřina Gavendová

ZŠ Bojkovice

56,7

24.

Jakub Tinka

ZŠ Dolní Němčí

56,6

25.

Kateřina Čejková

ZŠ Staré Město

56,5

26.

Klára Koryčánková

ZŠ Polešovice

56,3

27.

Jakub Adámek

ZŠ Strání

56,2

28.

Martin Štefaník

ZŠ Červená cesta Kunovice

54,7

29.

David Urbánek

ZŠ Bojkovice

54,5

30.

Václav Janča

ZŠ Vlčnov

54,4

31.

Táňa Zatloukalová

ZŠ Sportovní Uherské Hradiště

54,2

32.

Michal Steiner

Academic school Uherské Hradiště

53,6

33.

Radek Malušek

ZŠ Ostrožská Lhota

53,5

34.

Adéla Nakládalová

ZŠ Na Výsluní Uherský Brod

53,4

35.

Filip Popelka

ZŠ UNESCO Uherské Hradiště

53,3

36.

Helena Lekešová

ZŠ Mariánské nám. Uherský Brod

52

37.

Jana Snopková

ZŠ Traplice

51,5

38.

Nikola Poiselová

ZŠ Babice

51

39.

Matyáš Dobrovolský

ZŠ Hluk

50,5

40.

Adéla Milošová

ZŠ Za Alejí Uherské Hradiště

50,2

41.

Viktorie Valentová

ZŠ Buchlovice

49

42.

Vít Koutný

ZŠ UNESCO Uherské Hradiště

46

43.

Tomáš Dolina

ZŠ Bojkovice

39