Vánoční jarmark

před 7 roky, 29.11.2017


Dobročinný jarmark

Vážení rodiče a přátelé školy!

I letos se můžeme v adventním čase potkat v naší škole, protože členové žákovského parlamentu pořádají II. ročník dobročinné akce – tentokrát v pondělí 11. prosince od 15 do 17 hodin. Znovu budete moci vidět divadelní představení s vánoční tématikou, občerstvit se v cukrárně a kavárně a hlavně: navštívit dobročinný jarmark, jehož výtěžek je opět určen pro Charitu v Uherském Hradišti na podporu její hospicové péče. Připomeňme si, že vloni jsme předali zástupcům Charity více než 10 tisíc korun!

K tomu, aby i letošní akce byla úspěšná, je zapotřebí vaše aktivní účast. Zveme vás proto co nejsrdečněji do ZŠ Červená cesta, kde si budete moci zakoupit drobný dárek pro své blízké. Tyto dárky získají prodejci z řad vašich dětí tak, že věnujete drobné doma již nepotřebné, ale zachovalé a plně funkční věci. Vyhlašujeme proto:

Sběr dárků pro dobročinný jarmark

Najděte si prosím o prvním adventním víkendu chvilku, kdy se svými dětmi objevíte nevyužité drobnosti: knížky, hračky (kostky, puzzle, panenky, stavebnice, hry, sběratelské figurky) – tyto dárky mohou děti přinést do školy, kde je převezmou zástupci žákovského parlamentu. Tentokrát navíc můžete darovat i užitečné věci pro domácnost nebo volný čas: kuchyňské pomůcky, drobné elektrospotřebiče či například jízdní kolo. Tyto předměty prosím do školy zatím nenoste, ale pořiďte s dětmi jejich fotografii a pošlete ji na e-mail vojtik@zskunovice.cz. Všechny tyto vaše příspěvky do jarmarku budou zveřejněny na stránkách školy a vy si je budete moci koupit, pokud nebudou prodány, dostanou je zdarma rodiny, které se ocitly v náhlé nouzi a jsou nyní v péči Charity v Uherském Hradišti. Jsou mezi námi děti, které si nemohou dovolit mít třeba vlastní kolo.

Moc děkují členové žákovského parlamentu při ZŠ Červená cesta Kunovice a jejich spolužáci