Volejbalový kroužek v akci

před 8 roky, 7.6.2016

Děvčata volejbalového kroužku - převážně žákyně IX. třídy,  pod vedením paní učitelky Krchňáčkové, se ve středu 1. června zúčastnila volejbalového turnaje.

Volejbalovou sezónu 20015/2016 a zároveň naši volejbalovou éru na škole jsme zakončily účastí na Lhotském poháru v Ostrožské Lhotě. Turnaje se zúčastnila družstva z Ostrožské Nové Vsi, Blatnice, Uherského Ostrohu, domácí a my – Kobry ze ZŠ Kunovice Červená cesta. Náš tým složený z děvčat 9. ročníku ( K. Baičevová, V. Bistrá, T. Blažková, E. Dobrozemská, E. Habartová, M. Habartová,T. Jurtíková, T. Ondrová, K Švachová) vybojoval v silné konkurenci soupeřících družstev krásné druhé místo. Za vítězství jsme si odnesly sladkou odměnu a s velmi dobrou náladou (2. místo fakt potěší) jsme odjížděly domů.

Trénérka: Holky, díky, bude se mi stýskat!

KH