Vyhodnocení matematického Klokana

před 2 roky, 23.3.2016

Mezinárodní soutěž Matematický klokan se konala v jeden den, t.j. v pátek 18. března 2016, na všech školách celé Evropy i Austrálie, které měly zájem se soutěže zúčastnit. I naše škola se této mezinárodní soutěže zúčastnila.

V kategoriích Klokánek (4. a 5. třídy ZŠ), Benjamin (6. a 7. třídy ZŠ  a Kadet (žáci 8. a 9. tříd ZŠ měli na řešení vymezeno 60 minut čistého času. Ve všech kategoriích s výjimkou kategorie Cvrček soutěžící řešili 24 úloh (ve skupinách po osmi úlohách za 3, 4 a 5 bodů).

V tabulce uvádíme úspěšné řešitele kolem 50 bodů. Nejúspěšnější byla Tereza Ondrová se 104 body. 

Nejlepší v kategorii byli odměněni diplomy.


Cvrček 



Jméno

Body

Třída

Křížová Magdalena

60

3.

Bartošíková Tereza

58

3.

Hanák Jan

57

3.

Ulrych Maxim

57

3.

Jelének Martin

51

3.

Babrnáková Monika

50

3.

 Klokánek

1. Jakub Krchňáček 4. třída 95 bodů

2. Natálie Troubilová 4. třída 85 bodů

3. Lucie Halová 4. třída 84 body

4. Barbora Kusáková 4. třída  83 body

5. Jiří Lorenc 4. třída 76 bodů

6. Julie Drobiszová 5. třída 75 bodů

7. Mikuláš Malina 5. třída 73 body

8. Michaela Tomešková 5. třída 70 bodů

9. Andrea Janovská 4. třída 69 bodů

10. Martin Štefaník 5. třída 68 bodů

11. Johana Suchánková 5. třída 68 bodů

12. Adam Dobrovolský 5. třída 65 bodů

13. David Pipal 5. třída 63 body

14. Kateřina Sovišová 4. třída 62 body

15. Filip Kočenda 5. třída 61 bod

16. Alžběta Bělohraadová 4. třída 59 bodů

17. Aneta Lstibůrková 5. třída 59 bodů

18. Roman Krpal 5. třída 58 bodů

19. Pavel Nosek 5. třída 58 bodů

20. Maxim Kocourek 4. třída 54 body

21. Rostislav Kočenda 4. třída 53 body

22. Adam Hlaváč 5. třída 52 body

23. Ondřej Růžička 5. třída 51 bod

Benjamín



Jméno

Body

Třída

Tibenská Renata

84

7.

Zbranek Jakub

74

6.

Rathouzský Martin

71

6.

Smutný Adam

69

7.

Hanzalíková Ema

62

7.

Hradecká Kateřina

58

7.

Žufánek Pavel

58

7.

Červenka Vít

57

7.

Škrášek Jan

55

6.

Fleková Lucie

54

6.

Škrášková Anita

54

6.

Procházka Daniel

53

7.​

Kadet



Jméno

Body

Třída

Ondrová Tereza

104

9.

Habartová Eliška

65

9.

Dobrozemská Eliška

65

9.

Míšková Radka

61

9.

Bistrá Veronika

58

9.

Martinková Veronika

55

9.

Bedáňová Apolena

51

9.

Ertlová  Anna

49

9.

Karas Tomáš

49

8.