Zážitkový den na SŠPZH v UH

před 9 roky, 10.12.2015

Ve středu 12. prosince se devátá třída zúčastnila tzv. zážitkového dne na SSPHZ v Uherském Hradišti. Hned ze začátku všechny přivítala paní zástupkyně ředitele a představila studijní obory, které průmyslová, hotelová a zdravotnická škola nabízí. Po zhlédnutí krátkého videa o střední škole a jejich oborech se žáci rozdělili na skupinky a vydali se zábavnou formou zjišťovat informace o nabízených oborech. Někteří měli například možnost zajezdit si s autíčky na dálkové ovládání, potrápit se nad řešením hlavolamů, jíní ochutnali palačinky, cukroví a mnoho dalších produktů, které  jednotlivé obory vyrábí.  Po důkladném seznámení  s možnostmi studia  a mnoha zážitcích se jistě někteří žáci rozhodnou právě pro tuto školu.

MV