Bylo nás jedenáct

před 8 roky, 27.10.2016

Venku hezky, tak co doma... Sešla se nás první prázdninový den v Kunovském lese celá jedenáctka. Tentokrát jsme ale nehráli fotbal, protože zdejší lesní fotbaliště je vhodné opravdu jen pro pralesní ligu, ale discgolf.

Finančně nenáročný sport, kterému se může věnovat opravdu každý. Užijete si při něm čerstvého vzduchu, někdy i sluníčka, jako se to podařilo tentokrát výpravě tvořené žáky (i budoucími) naší školy a jejich rodiči.

Po krátkém tréninku, protože jsme mezi sebou měli i úplné nováčky, jsme si zahráli turnaj dvojic, která byla napínavá až do konce.

Discgolfový kroužek přivítá rád i další nové členy, stačí se přihlásit autorovi těchto řádek. Scházíme se každé pondělí ve 14 hodin a jak je vidno, občas i někdy jindy :-)

Ivo Vojtík