Čertovský rej v ŠD

před 5 roky, 10.12.2019

V pátek 6. 12. jsme si u nás v družince užili zábavné odpoledne, tentokrát s čertovskou tématikou.

Naši rohatí čertíci a i dva andílci soutěžili ve spoustě her. Vyzkoušeli si, že není jednoduché poslepu nakreslit na tabuli čerta, nebo ve hře ČERTOVO KOPYTO, které se hrálo opět poslepu, obout všechny čtyři nohy židle. Při ČERTOVSKÉ ŠKOLE děti předváděly, jak jsou čerti líní, jak se válí, drbou a škrábají a jak dělají ble ble ble… A opravdu se děti rohaté odvázaly a ukázaly skvělé herecké výkony. Hra KOHO ODNESL ČERT? se také dětem líbila. Při této hře  hádaly, kdo s čertích kamarádů je schovaný pod dekou. Fyzicky nejnáročnější byl závod nazvaný ČERTE, HOP DO PYTLE!, ale děti jsou šikovní sportovci a tento úkol všichni zvládli.

Děkujeme za super den a těšíme se na další zábavné odpoledne.

Plánované akce a aktivity

Žádné aktuality k zobrazení