Česko se hýbe ve školách plných zdraví

před 8 roky, 27.5.2016

Aerobik Kunovice při ZŠ Červená cesta v pondělí 23. 5. 2016 reprezentoval v Brně na sportovní soutěži. Vyslána byla nejmladší a střední skupina děvčat se svými nacvičenými choreografiemi „Našly jsme Nema“ a „Aloha!“.

Vyrazili jsme časně z rána, protože samotná soutěž začínala již v 9:00 hod., která probíhala v Univerzitním Kampusu v Brně.

Skladba „Aloha!“ se umístila na krásném sedmém místě. Pro holky to byla poslední soutěž pro tuto závodní sezónu a věřím, že si to naplno užily. Všichni si odvezli účastnické medaile a diplomy.

Nejmladší cvičenky s choreografií „Našly jsme Nema“ si ke svým dosavadním výhrám odvezly další stříbrné místo. Děvčata čeká poslední soutěž a to v Praze na soutěži MIA FESTIVAL ČR.  Držte jim palce.

Po ukončení soutěže jsme stihli i sladkou odměnu v podobě točené zmrzliny.

A proč jsme se přihlásili do této soutěže? Protože na ZŠ Červená cesta se děti ve škole určitě hýbou.

AH