Laser samé zlato!

před 6 roky, 18.3.2018

V Kunovicích 10. března 2018 mladí střelci Svazu branně-technických sportů České republiky (dále jen SBTS ČR) bojovali o medaile a tituly mistrů České republiky ve střelbě laserovou puškou. Celkem se X. ročníku ve čtyřech věkových kategoriích zúčastnilo 27 družstev.

V kategorii mladších žáků zvítězilo družstvo děvčat  z SBTS Křenov, na stříbrné příčce se umístilo družstvo žáků z SBTS Kunovice Maršálek Štěpán, Vidrman Jakub a Pelikán Radek výkonem 810,44 bodu.

V kategorii starších žáků si titul mistrů ČR a zlaté medaile vybojovalo družstvo SBTS Kunovice Kosek David, Tomešek David a Pelikán Petr.

Putovní pohár ,který se uděluje nejlepšímu družstvu s nejvíce obsazenou věkovou kategorií.V kategorii starších žáků soutěžilo12 družstev.Putovní pohár za vítězství v nejvíce obsazené kategorii zaslouženě vyhrálo družstvo SBTS Kunovice Kosek David, Tomešek David a Pelikán Petr.

Jurásek Jiří

Fotografiemi se ještě vracíme ke školní střelecké soutěži: královnou se stala Eliška Halová a králem Mirek Holúj