Laserem vystřílené medaile

před 7 roky, 28.3.2017

SBTS Kunovice p.s. z pověření Rady SBTS ČR uspořádal v sobotu 11. března 2017 v tělocvičně na ZŠ U Pálenice v Kunovicích IX.ročník MČR ve střelbě laserovou puškou - střeleckou soutěž tříčlenných družstev. Ve čtyřech věkových kategoriích soutěžilo 29 družstev.

V kategorii mladších žáků do dvanácti let soutěžilo dvanáct družstev a disciplínu stříleli pouze vleže. Bronzové medaile získalo družstvo SBTS Kunovice Habarta Tomáš, Jelének Martin, Šácha Šimon výkonem 785,59 bodu.

Kategorie starších žáků střílela disciplínu ve stoje,vkleče a vleže. Stříbrné medaile získalo za výkon 814,37 bodu družstvo Kunovic v sestavě Pečenka Josef, Kosek David a Martin Kříž.

V  kategorii od 22 do 26 let zvítězilo smíšené družstvo, jehož členem byl i Zlomek Dominik.

Všem našim žákům gratulujeme!