Malí recitátoři: 1. a 2. místo!

před 6 roky, 4.3.2018

První březnový den se žáci naší školy zúčastnili recitační okrskové soutěže na DDM Pastelka v Uherském Ostrohu. Přestože bylo venku dosti mrazivě, výkony všech dětí energeticky rozehřály. Porota neměla vůbec jednoduchý úkol. Bylo velmi náročné vybrat z 51 žáků ty nejlepší. Svým originálním projevem získal v 1. kategorii zlatou medaili David Vaněk ze 3. třídy. Ve 2. kategorii se umístila Ema Kolísková (5. třída) na druhém místě mezi dvaceti recitátory. Poděkování patří také Elišce Bělohradové (4. třída) a Matěji Ertlovi (3. třída) za účast. Děkujeme našim šikovným nadaným žákům, že úspěšně reprezentovali naši školu.
                                                                                                                                                                        Barbora Havlíčková