Máme nové ZOO!

před 8 roky, 27.6.2016

Minulý týden se na naší škole objevilo nové ZOO. "Jééé, to jsou krásná zvířátka! " bylo slyšet z úst hlavně menších dětí, které procházely chodbou k jídelně. Zde se na zdi objevila nová zoologická zahrada se zvířátky z keramiky, která svými šikovnými ručičkami a svou tvořivostí vyrobily děti z keramického kroužku. "Ta určitě dlouho vydrží a není je třeba krmit a starat se o ně," to zase bylo slyšet z úst starších dětí. Doufám, že zvířátka odolají všem nástrahám vandalů a při pohledu na ně si vzpomenete na paní učitelku Janíkovou a Mečiarovou, které  tuto zahradu se svými svěřenci v keramickém kroužku pro vás vytvořily.

Děkuji panu školníkovi a děvčatům z IX. třídy za jejich pomoc při  instalaci zahrady.

AM