Poslední den na horách

před 5 roky, 17.1.2020

Dneškem jsme ukončili lyžařský kurz. Bohužel to rychle uteklo, ale nedá se nic dělat. Poslední dopoledne jsme ještě stihli závod na běžkách, který si všichni užili, sbalili jsme se, poobědvali a jeli domů. Jak už bylo řečeno, naučili jsme se lyžovat, běžkovat, užili si spoustu zážitků, někteří se zamilovali, jiní možná pohádali a zase udobřili, ale všechno určitě stálo za to.

Velké poděkování patří všem, kteří se na lyžařském kurzu podíleli, zvláště paní učitelce Smělíkové, která měla vše pod palcem, za její přípravu, organizaci a báječnou logistiku, panu učiteli Mlčochovi za vedení běžkařské školy a paní učitelce Michkové za zdravotnické opečovávání všech účastníků zájezdu (lyžařského kurzu) a samozřejmě všem žákům, kteří byli svým chováním vzorní, při výcviku trpěliví a neúnavní. Doufám, že většina z nich nestála na lyžích naposledy, že vytáhnou své rodiče na lyže a ukáží jim, co se naučili a třeba předají svůj um i jim. Pokud budete mít zájem, škola nabízí zapůjčení lyžařského vybavení.