Poslední den na přihlášení do Logické olympiády

před 9 roky, 30.9.2015

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Logická olympiáda je svým pojetím unikátní soutěží, protože se nejedná o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování.

Kategorie MŠ: mateřské školy
Kategorie A1: žáci 1. třídy základní školy
Kategorie A: žáci prvního stupně základních škol 2. – 5. třída
Kategorie B: žáci druhého stupně základních škol 6. – 9. třída a odpovídající ročníky víceletých gymnázií
Kategorie C: studenti všech druhů středních škol

Registrace do Logické olympiády 2015 byla zahájena 1. srpna 2015 a bude ukončena 30. září 2015.

Rekordní účast z minulého roku byla překonaná 29. září ve 22h. V roce 2014 se zaregistrovalo 49 035 soutěžících z 2 056 škol z celé České republiky.

Už je zaregistrováno 51929  soutěžících !