PŘEDŠKOLIČKA - přijďte k nám 6.3.2018

před 7 roky, 14.2.2018

Zápisu předcházejí již tradiční PŘEDŠKOLIČKY, na které Vás srdečně zveme !!!!

Komu jsou určeny:   Pro současné a budoucí předškoláky, kteří se již těší do školy a samozřejmě i jejich rodičům.

Co tam budou děti dělat: Hrát si, kreslit a malovat, cvičit, zpívat, tancovat, něco nového se i naučí hlavně se začnou těšit na školu. Rodiče se dozví i praktické rady a informace před nástupem do školy, a pokud budou mít zájem, zapojí se do činnosti předškoličky. Budou pro Vás připraveny informace o tom, co byste měli vědět, než Vaše dítě nastoupí do školy, jaké dovednosti a znalosti by měl mít budoucí školák. Také budete mít možnost prohlédnout si celou školu.

Kdy přijdete : Předškoličky budou probíhat vždy v úterý a to:

6.3.2018          -           na programu bude zajímavé učení a tvoření ve třídě, druhá polovina bude probíhat v tělocvičně školy, kde pro děti bude připraveno zajímavé cvičení a hry (vezměte s sebou dětem přezutí do tělocvičny)

27.3.2018       -           opět si děti budou hrát, učit a tvořit ve třídě, druhá polovina předškoličky bude probíhat ve školní družině, kde budou děti opět něco tvořit, hrát si a seznámí se s prostorami školní družiny

Čas: Začátek bude vždy od 16.00 hod, konec v cca 17.15 hod.

Kam: Na Základní školu, Kunovice, Červená cesta 853

Přijít můžete v termínu, který se Vám hodí, ale rádi Vás přivítáme pokaždé.

Materiály na činnost dostanou děti u nás v předškoličce, přezůvky s sebou.