Škola hrou

před 7 roky, 28.6.2017

Ahojte všichni,

jmenuje se Sabina Peterková a jsem žákyní 9. třídy.

Ke konci školního roku jsem dostala nápad uspořádat pro žáky 1. stupně soutěž, kterou jsem nazvala Škola hrou.

Po schválení vedením školy jsem začala pracovat na detailech. S pomocí paní učitelek jsem z každé třídy vybrala pět zástupců a rozdělila je do družstev podle barev. Vymyslela jsem šest stanovišť, kde žáci plnili zadané úkoly. Například hledali hledali kamínky, hráli pexeso, v areálu školy vyhledávali různě rozmístěné sklenice, v nichž byla slova, ze kterých museli složit smysluplnou větu.

Nejvíc se mi líbil poslední úkol, což byla talentová show. Úkolem barevných týmů bylo vymyslet kratičký program, jímž měli zaujnout porotu i obecenstvo složené z žáků 1.stupně. Některá vystoupení byla opravdu zábavná, ráda bych je viděla ještě jednou. Celá soutěž skončila velkým potleskem a vyhlášením vítězů. Všichni účastníci si odnesli malou odměnu a vítězové dostali diplomy a medaile a překvapením bylo otevření dětského šampaňského. Všichni, včetně mě, si toto zábavné dopoledne náramně užili a zjistila jsem, že mě organizace takovýchto akcí baví a těší mě rozdávat ostaním radost.

Mnoho díků spolužákům z mé třídy, jmenovitě Mirči Kmínkové, Honzovi Krajčovi, Pavlovi Blažkovi. Jožkovi Pečenkovi, Martinu Zpěvákovi a Martinu Křížovi.

Všem přeju příjemné prázdniny a zase někdy ahoj!!!!