Vyhráli jsme pohár osvobození!

před 5 roky, 28.4.2019

Transparenty, červená bojová pomalování a neskutečné fandění přispělo k tomu, že žáci, reprezentující naší školu, bojovali jako lvi a vyhráli Pohár osvobození s velkým náskokem.

Pátek 26. 4. nás čekal každoroční Pohár osvobození. Tentokrát soutěže připravila naše škola. Soutěžili jsme ve střelbě, hodu na cíl a štafetovém běhu. Soutěží se zúčastnili téměř všichni žáci obou škol. Potom se za přítomnosti většiny soutěžících odehrála dvě fotbalová utkání. První utkání – výběr prvního stupně vyhrála ZŠ Červená cesta 4:1, druhé utkání – výběr druhého stupně vyhrála ZŠ U Pálenice poměrem 2:1. Na závěr dopoledního klání vyhodnotil Ing. Pavel Hašek s paní místostarostou Mgr. Martinou Kozelkovou jednotlivé soutěže, potom převzal pan ředitel vítězné školy putovní pohár. A kdo to letos byl? Radovali se žáci ZŠ Červená cesta.

Poděkování patří všem soutěžícím, městu Kunovice za sladké odměny a také panu Petru Drobiszovi za perfektní odpískání obou fotbalových utkání. Děkujeme.