World Dance Championship

před 5 roky, 25.11.2019

Již po jedenácté byl Liberec místem setkání téměř tří tisíc tanečníků a tanečnic z celého světa, kteří přijeli na WADF World Dance Championship 2019.

Otevřené taneční mistrovství světa v různých tanečních formách i věkových kategoriích bylo pestrou přehlídkou toho nejlepšího z více než 180 tanečních škol z 22 zemí světa

Tančilo se od neděle 17.11. až do soboty 23.11.2019 a výkony tanečníků hodnotila mezinárodní padesátičlenná porota složená z tanečních mistrů a profesionálních tanečníků z celé Evropy i z Ruska.

Letošního ročníku se zúčastnila i děvčata z TC Layla Kunovice a s nimi opět i naše žákyně Ema Kolísková ze 7.A.

Celkem Emča soutěžila ve čtyřech juniorských kategoriích belly dance a všechny čtyři starty proměnila v prvenství a získala ten nejcennější kov – 4x ZLATO!

Stala se tak čtyřnásobnou mistryní světa, 1x v kategorii Belly dance classic – solo juniors a 3x v kategoriích Belly dance trios juniors – classic, show, folk.

Gratulujeme!