PŘEDŠKOLIČKY pro budoucí prvňáčky

před 5 roky, 29.1.2019

Zápis do 1. třídy školního roku 2018-2019 se koná v pátek 5. dubna 2019 od 13.00 do 17.00 hodin.

Informace k zápisu:

Zápis se skládá nejdříve z formální části, kdy po příchodu do školy společně s paní učitelkou vyplníte potřebné tiskopisy. Nemusíte si je tedy nikde stahovat a doma vyplňovat. Následně bude probíhat samotný zápis. U tohoto zápisu může být zákonný zástupce samozřejmě přítomen.  K zápisu nezapomeň vzít rodný list dítěte.

Zápisu předcházejí již tradiční PŘEDŠKOLIČKY, na které Vás srdečně zveme !!!!

​Komu jsou určeny:   Pro současné a budoucí předškoláky, kteří se již těší do školy a samozřejmě i jejich rodičům.

Co tam budou děti dělat: Hrát si, kreslit a malovat, cvičit, zpívat, tancovat, něco nového se i naučí hlavně se začnou těšit na školu. Rodiče se dozví i praktické rady a informace před nástupem do školy, a pokud budou mít zájem, zapojí se do činnosti předškoličky. Budou pro Vás připraveny informace o tom, co byste měli vědět, než Vaše dítě nastoupí do školy, jaké dovednosti a znalosti by měl mít budoucí školák. Také budete mít možnost prohlédnout si celou školu.

Kdy přijdete : Předškoličky budou probíhat vždy v úterý a to:

19.3.2019          -           děti si budou hrát, učit a tvořit ve třídě, druhá polovina předškoličky bude probíhat ve školní družině, kde budou děti opět něco tvořit, hrát si a seznámí se s prostorami školní družiny

26.3.2019         -           na programu bude zajímavé učení a tvoření ve třídě, druhá polovina bude probíhat v tělocvičně školy, kde pro děti bude připraveno zajímavé cvičení a hry (vezměte s sebou dětem přezutí do tělocvičny)

Čas: Začátek bude vždy od 16.00 hod, konec v cca 17.15 hod.

Kam: Na Základní školu, Kunovice, Červená cesta 853

Přijít můžete v termínu, který se Vám hodí, ale rádi Vás přivítáme pokaždé.

Materiály na činnost dostanou děti u nás v předškoličce, přezůvky s sebou.