Projektový den - Dílny pro ZŠ

před 1 rokem, 16.5.2023

Dne 16. 5. 2023 se žáci 6. třídy zúčastnili projektového dne – Dílny pro ZŠ ve SŠ letecké při firmě Aircraft Industries a.s. v Kunovicích.

Žáci zde pod vedením zkušených pedagogů a učňů dostali možnost si vyzkoušet, jak probíhá zejména praktická výuka na této střední škole, sestavovali elektrický obvod v elektro-laboratoři, rozložili a zase složili brzdu u letadla a absolvovali let na simulátoru.

Na závěr projektového dne si žáci prošli výrobní halu společnosti Aircraft Industries a.s. Kunovice, v níž se dozvěděli mnoho zajímavého o výrobě letadel v této firmě i jejich exportu.

Děkujeme za výbornou organizaci projektového dne pedagogům, zaměstnancům a učňům ze SŠ Letecké při firmě Aircraft Industries a.s. Kunovice.

PhDr.  Jana Jurásková

Plánované akce a aktivity