Bývalí a současní zaměstnanci školy

Ředitelé, učitelé a výchovní pracovníci

Seznam pracovníků působících na Základní škole, Kunovice.

Při sestavování seznamu ředitelů, učitelů a výchovných pracovníků jsme vycházeli z kronik základní školy. První školní kronika byla psána od školního roku 1940/1941. Je možné, že záznamy níže uvedené nejsou zcela přesné a úplné. Proto Vás žádáme, pokud při čtení narazíte na nějaké nepřesnosti, budeme rádi, když nám je sdělíte.

Ředitelé

Ludvík Samohýl1907 - 1920
Josef Hloušek1920 - 1923
Petr Cigánek1923 - 1939
František Hořínek1940 - 1942
Jindřich Hudec1943 - 1947
Rudolf Polášek1947 - 1948
Karel Pérek1948 - 1948
Jaroslav Šavara1949 - 1951
František Fojta1951 - 1952
Ludvík Nakládal1952 - 1954
Alexandr Havaš1954 - 1959
Antonín Májíček1959 - 1964
Elmar Novotný1964 - 1969
Karel Holub1969 - 1983
Jiří Deml1983 - 1986
Josef Strejček1986 - 1992
Jaroslav Bureš1992 - 1993
Jarmila Bachanová1993 - 2002
Ladislav Michek2002

Učitelé a výchovní pracovníci

2010-2019

JménoRok nástupu
Bečicová- Michková Lucie2010
Blatná Marie2014
Břustková Markéta2000
Býčková Jarmila1990
Černá Petra2002
Dřínková Zdeňka2012
Grygarová Marta1995
Hanáčková Andrea1993
Chvílová Kamila2015
Janíková Hana2013
Jurčeková Marie1995
Kutálková Marta1984
Lysoňková Radka2003
Machaníčková Eva1988
Mečiarová Anna2002
Mezulianík Petr2012
Michek Ladislav2002
Polášková Vendula2014
Salvetová Leona2014
Smělíková Šárka1999
Vavříková Anežka1998
Vlachynská Marta2013
Volasová Anna1984
Vojtík Ivo2016



2000-2009

JménoRok nástupu
Bachanová Jarmila1978
Břustková Markéta2000
Býčková Jarmila1990
Černá Petra2002
Grygarová Marta1995
Halámková Jana1979
Hanáčková Andrea1993
Jurčeková Marie1995
Kaňovská Marie1987
Křivová Miroslava1992
Kutálková Marta1984
Lysoňková Radka2003
Machalová Dobromila1996
Machaníčková Eva1988
Mečiarová Anna2002
Michek Ladislav2002
Nemášová Dagmar1996
Novák Milan2003
Novotná Marie1980
Olbertová Andrea1998
Rösslerová Marie1990
Smělíková Šárka1999
Štefanková Libuše1972
Tomčalová Zuzana2003
Vařecha Petr1979
Vavříková Anežka1998
Volasová Anna1984

1990-1999

JménoRok nástupu
Adamec Milan1970
Bachanová Jarmila1978
Bachanová Marie1991
Bartošová Marie1972
Bittnerová Danuše1970
Bóhmová Ludmila1992
Bureš Jaroslav1980
Býčková Jarmila1990
Cahlíková Alena1965
Davídková Jarmila1994
Dobešová Marie1964
Domincová Aloisie1964
Drgáčová Věra1973
Fabiánová Zdenka1987
Grygarová Marta1995
Gogolová Eva1981
Gogolová Jiřina1992
Halámková Jana1979
Hamhalterová Věra1955
Hanáčková Andrea1993
Horák Zdeněk1992
Horáková Marta1973
Horváthová Danuše1970
Hudečková Božena1992
Hurtová Magdalena1994
Jandásek Bohuslav1984
Jeřábková Marie1982
Jurčeková Marie1995
Kaňovská Marie1987
Klímová Zdenka1970
Kozelková M.1998
Křivová Miroslava1992
Kubenová Libuše1992
Kubišová Marie1982
Kučera Oldřich1990
Kutálková Marta1994
Leblochová Marie1991
Machalová Dobromila1996
Machaníčková Eva1988
Majíčková Ivana1992
Manová Kateřina1992
Musilová Margit1991
Nemášová Dagmar1996
Němcová Renata,ing.1995
Novotná Marie1980
Olbertová Andrea1998
Patková Věra1982
Potyková Iva1994
Puková Zdenka1991
Rajmic Karel
1982
Rösslerová Marie1990
Smělíková Šárka1999
Strašáková Olga1991
Strejček Josef1979
Štefanková Libuše1972
Titzová Emilie1965
Vardan Jiří1964
Vařecha Petr1979
Vavříková Anežka1998
Vičánková Zdenka1976
Vavříková Anežka1998
Volasová Anna1984
Zubrová Marie1964

1980-1989

JménoRok nástupu
Adamec Milan1970
Bachanová Jarmila1978
Bartošová Marie1972
Bittnerová Danuše1970
Bureš Jaroslav1980
Cahlíková Alena1965
Černoch Jaroslav1962
Deml Jiří1960
Dobeš Jaroslav1977
Dobešová Marie1964
Domincová Aloisie1964
Dostalová Ludmila1970
Drgáčová Věra1973
Fabiánová Zdenka1987
Gabrielová Jana1970
Gazdová Květoslava1962
Gogola Jan1965
Gogolová Eva1981
Habartová Marie1972
Halámková Jana1979
Hamhalterová Věra1955
Hanáčková Jarmila1981
Holub Karel1970
Horáková Eva1986
Horáková Marta1973
Horváthová Danuše1970
Hřib Dalibor1983
Hudečková Božena1962
Jandásek Bohuslav1984
Jeřábková Marie1982
Jurnyklová Marie1982
Kaňovská Marie1987
Klímová Zdenka1970
Kiszová Zdeňka1980
Kubišová Marie1982
Kučera Evžen1978
Lacinová Marie1989
Lahodová Marie1970
Machaníčková Eva1982
Nestrojová Miroslava1982
Novotná Marie1980
Patková Věra1982
Pochylá Věra1984
Polášková Marie1982
Rajmic Karel1982
Remeš Vladimír1978
Sedláčková Jana1973
Smišovská Věra1981
Strejček Josef1979
Šmídová Marie1982
Štefanková Libuše1972
Šuranská Helena1984
Titzová Emilie1965
Vardan Jiří1964
Vařecha Petr1979
Vičánková Zdenka1976
Vlková Anna1965
Vranková Blanka1982
Volasová Anna1984
Zapletalová Eva1984
Zubrová Marie1964

1970-1979

JménoRok nástupu
Bachanová Jarmila1978
Bartošová Marie1972
Bažant Karel1977
Bittnerová Danuše1970
Blahová Marie1975
Bureš Jaroslav1970
Burešová Ivanka1972
Cahlíková Alena1965
Černoch Jaroslav1962
Deml Jiří,ing.1960
Dobeš Jaroslav1977
Dobešová Marie1964
Domincová Aloisie1964
Dostalová Ludmila1970
Drgáčová Věra1973
Dudešek Pavel1970
Dudešková Marie1970
Fialová Helena1974
Gazdová Květoslava1962
Gogola Jan1965
Habartová Marie1972
Halámková Jana1979
Hamhalterová Věra1955
Hlůšková Marta1975
Hoffmannová Anna1970
Holub Karel1970
Horák Petr1972
Horáková Marta1973
Horváthová Danuše1970
Hostašová Anežka1963
Hrabalová Zdeňka1977
Hronová Eliška1975
Hrušková Marie1973
Hudečková Božena1962
Ilková Silva1970
Jarošová Jiřina1955
Jelínek M.1974
Jeřábková Marie1978
Kaňovská Marie1976
Kašná Bohumila1957
Klímová Zdenka1970
Kučera Josef1972
Kučera Evžen1978
Kuttelwascherová Miroslava1972
Lahodová Marie1970
Leták Josef1978
Lucká Božena1956
Maděričová - Gabrielová Jana1966
Mikulášek Vladimír1970
Nejezchlebová Věra1965
Nemravová Marie1964
Olšáková Anna1978
Ondrášková Antonie1946
Pipalová Marie1964
Prášilová Františka1965
Puková Zdenka1965
Remeš Vladimír1978
Remešová Marie1943
Ryšánková Anna1971
Rozumková Marie1964
Sedláčková Jana1973
Smejkalová Marta1972
Strejček Josef1979
Šlosar Josef1941
Štefanková Libuše1972
Šustáček František1970
Titz Petr1970
Titzová Emilie1965
Vaculová Ludmila1975
Vardan Jiří1964
Vařecha Petr1979
Vašinová Františka1977
Vičánková Zdenka1976
Vlková Anna1965
Výkrutová Jitka1970
Zapletalová Zita1975
Zubrová Marie1964

1960-1969

JménoRok nástupu
Adamcová Alena1961
Adamec Milan1965
Cahlíková Alena1965
Černoch Jaroslav1962
Deml Jiří1960
Dobešová Marie1964
Domincová Aloisie1964
Dufková Božena1958
Eimová Vlasta1965
Fiala Ladislav1965
Fialová Heřma1964
Fornůsková Jarmila1959
Gazdová Květoslava1962
Gogola Jan1965
Gottwald František1954
Hamhalterová Věra1955
Havlíčková - Kubíčková1963
Hladká Jiřina1959
Hlobilová Eva1959
Hofbauerová Marie1946
Holasová Marie1965
Holubcová Marie1965
Hostašová Anežka1963
Hrobařová Herta1958
Hudečková Božena1962
Jarošová Jiřina1955
Jelínková - Pavlusíková Marie1961
Jelínková Marta1962
Juricová Jarmila1960
Juříková Ladislava1961
Kašná Bohumila1957
Kočičková Františka1960
Kolínková Marie1954
Kročilová Anastazie1964
Kunovjánková Libuše1963
Lenhartová Alena1960
Lubrová Marie1963
Lucká Božena1956
Lukáš Antonín1961
Marková Sylva1964
Mášová Marie1964
Maturová Štěpánka1954
Matušková Hedvika1964
Nejezchlebová Věra1965
Nemravová Marie1964
Novák František1964
Novotná Jarmila1962
Novotný Elmar1961
Ondrášková Antonie1946
Ondrušová Věra1961
Pelz Rudolf1946
Pelzová Marie1954
Pipalová Marie1964
Pospíšilová Věra1952
Pospíšilová Zdeňka1958
Prášilová Františka1965
Pražáková Marie1949
Puková Zdeňka1965
Remešová Marie1943
Rozumková Marie1964
Rýdlová Jaroslava1960
Sehnalová Anna1959
Slaník Josef1964
Slováčková Františka1960
Staněk Josef1962
Stará Sylva1964
Straková Blanka1962
Svobodová - Titzová Emilie1965
Šikrová Jana1963
Šenková Marie1960
Šestáková Jana1962
Šilerová Jana1964
Škrášek Štěpán1941
Šlosar Josef1941
Šmerdová Marie1951
Studničková - Sedláčková Jitka1962
Trubáková Marie1949
Ungarová Marie1965
Vaněk Jaroslav1950
Vaňková Marta1961
Vardan Jiří1964
Velecký Josef1965
Vlkojan Mojmír1962
Vlková Anna1965
Weingartová Anna1954
Vozárová Jana1964
Zálešák Vladimír1962
Zajícová Marta1961
Zedková Marie1964
Zimová Vlasta1964
Zubrová Marie1964

1940-1959

JménoRok nástupu
Bartys František1946
Bosáková Bernardina1954
Bošanská Elena1953
Broncová Zdeňka1951
Bystřický František1942
Bystřická Marie1946
Burianová Naděžda1953
Čejková Věra1955
Červenák Jan1940
Dočekalová Věra1957
Dolanský Antonín1945
Doleželová Marie1951
Duda Antonín1940
Dufková Božena1958
Elgartová Jarmila1941
Fojta František1951
Fojtová Anna1950
Foltýn František1947
Fornůsková Jarmila1959
Fornůsková Vlasta1955
Gavandová Věra1949
Gartnarová Libuše1941
Gottfriedová Emílie1942
Gottwald František1954
Hamhalterová Věra1955
Havaš Alexander1954
Hladká Jiřina1959
Hlobilová Eva1959
Hnilicová Emilie1953
Hofbauerová Marie1946
Hořínek František1940
Hrobařová Herta1958
Hudec Jindřich1941
Hudcová Anežka1945
Chalupa Vladimír1954
Chrástková Marie1949
Janků Danuše1959
Janouchová Květoslava1953
Jarošová Jiřina1955
Javor František1943
Jelínek Vlastimil1949
Jurník Jindřich1941
Júttnerová Marie1944
Kašná Bohumila1957
Kaniová Milada1942
Kašíková Marie1947
Kebrle Josef1954
Klapil Miloslav1940
Kmentová Jana1942
Kočičková Marie1950
Kolínková Marie1954
Kónigová Olga1947
Kolůchová Marie1942
Kruták Oskar1940
Krystoňová Vlasta1949
Kryštof Josef1941
Kubíček R.1950
Lintner Zdeněk1945
Lucká Božena1956
Majíček Antonín1953
Malkovská Miroslava1950
Marečková Miroslava1958
Marečková Miroslava1958
Mařáková Marie1958
Matula František1958
Maturová Štěpánka1954
Matušková Eva1958
Miklíková Marie1956
Mikulková Emilie1949
Nakládal Ludvík1952
Nestrojová Miroslava1951
Oklešťková Libuše1952
Ondráčková Marie1945
Ondrášková Antonie1946
Pavara Jaroslav1949
Pavlačka Josef1942
Pavlačková Ludmila1945
Pelz Rudolf1946
Pelzová Marie1954
Pěnčík Karel1952
Petrášová Jaroslava1956
Pilát Josef1951
Pírek Karel1948
Píšťková Marie1958
Pitková Anděla1945
Polášek Rudolf1947
Pospíšilová Věra1952
Pospíšilová Zdeňka1958
Prachařová Hilda1941
Pražáková Marie1949
Remešová Marie1943
Říčánek František1940
Rathúská Marie1940
Sehnalová Anna1940
Slavíková Věra1959
Slováčková Marie1951
Slováčková Milada1957
Smerdová Marie1949
Sobol Josef1940
Spáčilová Anna1941
Strnadová Marie1956
Suchomelová - Rýdlová Jaroslava1957
Sukup Ludvík1946
Šavara Jaroslav1940
Šimáčková Anna1952
Škrášek Štěpán1941
Šlosar Josef1941
Šmerdová Marie1951
Šprinclová Eliška1940
Špriwelová Eliška1941
Štěrbová Milada1950
Šustáček František1953
Talašová Drahomíra1956
Trubáková Marie1949
Tvrdíková Marie1954
Tvrdoň Josef1940
Tvrdoňová Marie1940
Uherková Marie1940
Vaněk Jaroslav1950
Vaňková Bohumila1950
Vinklárek František1942
Vinklárková Anna1945
Vinklárková Zdeňka1953
Vítek Vladimír1940
Vitovský Jan1941
Weingartová Anna1954
Zetíková Zdeňka1942
Zita František1957
Zitová Ludmila1940
Žáková Milada194